fbpx

Tag Archives: ronaldo

Ronaldo vs Messi 8:0

messi, ronaldo

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe ai i Barcelones,Lionel Messi po vazhdojnë të shihen si rival në çdo aspekt. Së fundmi, janë mediet spanjolle apo saktësisht Marca, që e bënë një krahasim interesant. Në këtë raport, Marca krahas se sa herë janë ndëshkuar këta dy lojtarë. Messi nuk ka …

Lexo më shumë