Tag Archives: PS

PS mbron Tahirin

Saimir-Tahiri

Mesa duket Partia Socialiste ka vendosur që të mbrojë Saimir Tahirin dhe të ushtrojë presion mbi prokurorin që ka vendosur për firmosjen e arrestimit të ish ministrit të Brendshëm. Deputeti i PS-së Ulsi Manja i ka bërë një pyetje prokurorit Hajdarmataj, duke i thënë, nëse ai ka filluar hetimin në …

Lexo më shumë