Tag Archives: protokolli

Kusari -Lila: Kosova u privatizua, funksonon si rend farefisnor

mimoza kusari -Lila

Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari Lila përmes rrjetit shoqëror Facebook ka kritikuar mungesën e protokollit dhe sjelljeve protokollare nga zyrtarët shtetëror me rastin e organizimeve të festës së përvjetorit të dhjetë të pavarësisë së Kosovës. Ajo përmend rastet skandaloze që kanë ndodhur. Lexoni të plotë reagimin e saj:  Na bëtë …

Lexo më shumë