Tag Archives: PROPOZIMI

Ende e paqartë nëse do të pranohet propozimi i Mustafës në Bruksel

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, të martën do të diskutojë me komisionerin e BE-së për çështje të brendshme dhe migracion, Dimitris Avramopoulos, çështjen e ‘pezullimit të përkohshëm të kushtit për ratifikimin e marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi për liberalizimin e vizave për Kosovën”. Kryeministri Mustafa po qëndron në …

Lexo më shumë