fbpx

Tag Archives: prishtinë

Vrasje në Prishtinë,

vrasje

Policia njofton se në orët e hershme të mëngjesit në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë ku janë plagosur dy persona N. S , 33 vjeç dhe R. C, 19 vjeçare. Të plagosurit janë dërguar në QKU për trajtim mjekësor, mirëpo njëri nga viktimat (N.S), …

Lexo më shumë