Tag Archives: prevalla

Thaçi: S’kam villë në Prevallë

thaci, prevalla

Kryeministri i Qeverisë së Kosovës, Hashim Thaçi, i shoqëruar edhe nga ministri i Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi, ka vizituar sot vendin ku është bërë rrënimi i shtëpive pa leje ndërtimi dhe ku po bëhet rehabilitimi i hapësirës së parkut në Prevallë. Gjatë fjalës së tij para gazetarëve ai …

Lexo më shumë