Tag Archives: Pogaçe

Pogaçe të mbushura

Pogaçe të mbushura

Përbërësit miell ujë të vakët kripë maje Përbërësit e brendshëm qepë speca djathë kripë Hapat Përzieni në të gjithë përbërësit, brumin e mbështjellni me një folje. Përbërësit e brendshëm i preni në copa të vogla dhe i vendosni në një enë ku i përzieni me djathë, kripë dhe specat e …

Lexo më shumë