Tag Archives: plazh

Shkenca: Mos bëni plazh 2 javorë

plazh

Në këtë përfundim kanë arritur shkencëtarët, të cilët kanë thënë se dy javë qëndrim në plazh pranë detit ndikojnë shumë keq në shëndetin e njeriut, duke shtuar rrezikun nga sëmundja e diabetit, sëmundjet e zemrës dhe uljen e masës muskulore, transmeton gazeta britanike ‘Standard’. I njëjti studim nga shkencëtarët ka …

Lexo më shumë