Tag Archives: plagosje

Lipjan: Plagosen dy persona

policia e kosoves

Pak para orës dhjetë të mbrëmjes në Lipjan, dy presona janë plagosur me armë të zjarrit. Sipas zyrtarëve policorë, të dy të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.   “Rreth orës 21:40 është raportuar për dy persona te plagosur në Lipjan, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor. Policia me …

Lexo më shumë

Sherr për pare, dhëndërri plagos me armë zjarri gjinekologun Premtim Gojani

premtim gojani

Sherr për pare, dhëndërri plagos me armë zjarri gjinekologun Premtim Gojani. Faton Fetiu, me prejardhje nga Gjakova, me nënshtetësi amerikane, dyshohet se plagosi me tre plumba vëllanë e ish-gruas së tij, gjinekologun Premtin Gojani. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e të martës, pranë shtëpisë së mjekut kosovar, në lagjen Marigona, në …

Lexo më shumë

Plagosje me armë zjarri në Prishtinë

krim, vrasje

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë, i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin. Njoftimi i policisë: Një i dyshuar mashkull K/Shqiptar ka …

Lexo më shumë