fbpx

Tag Archives: përvjetori

Liderët përkujtojnë presidentin e ndjerë, Ibrahim Rugova

ibrahim rugova

Në përvjetorin e 12 të vdekjes së presidentit të parë të Kosovës, Ibrahim Rugova, drejtuesit e lartë institucionalë, kanë përkujtuar dhe nderuar figurën e presidentit të ndjerë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, gjithashtu e ka përkujtuar presidentin e ndjerë Rugova, përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook. …

Lexo më shumë