fbpx

Tag Archives: pedofilia

Pedofili miliarder!

Jeffrey Epstein, pedofilia, donald trump

Në vilën e tij 16 milionë dollarëshe në Palm Beach, kanë zbuluar materiale shqetësuese Janë përfshirë dhjetëra fotografi të vajzave të reja të zhveshura dhe një karrigë dentisti me të gjitha pajisjet mjekësore. Këto janë pamje të reja nga bastisja e shtëpisë së miliarderit Jeffrey Epstein të vitit 2005. Muret …

Lexo më shumë