Ballina / Tag Archives: opozita (page 2)

Tag Archives: opozita

Thaqi: Opozita të kthehet në shoqatë joqeveritare

Thaçi

>Për numrin dy të qeverisë dhe kreun e diplomacisë, Lëvizja që hedh gaz lotsjellës në Kuvend, ndoshta bën mirë të rikthehet në një shoqatë joqeveritare. Hashim Thaçi, zëvendëskryeministri i Parë, njëherësh ministër i Jashtëm i Republikës së Kosovës  në një intervistë për gazetën “Shekulli”, duke komentuar zhvillimet në Kuvendin e …

Lexo më shumë