Tag Archives: Neymar

Transferim marramendës

neymar, barcelona

Barcelona shkëmben Coutinho-n dhe 80 milion euro për Neymar E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar, shkruan tch. Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të marrë Neymar. Siç raportohet ka pasur …

Lexo më shumë

Neymar së shpejti në Real Madrid

neymar_infoglobi

Duket pak e besueshme, por sipas mediave spanjolle, Neymari mund ta veshë fanellën e Realit në vitin 2019. U largua nga Spanja verën që lamë pas, por tashmë Neymari po planifikon të kthehet në La Liga. Sipas asaj që raporton “Don Balon”, Neymari ka arritur marrëveshje me presidentin e Real …

Lexo më shumë