fbpx

Tag Archives: New York

Kraja si në përralla

kraja, Rumia, shkodra, ulqini, mali zi, shqiperia, kosova, gezim mavriqi, new york

Shtrihet  në mes malit të Rumisë dhe Liqenit të Shkodrës Kraja, bukuria e fshehur mes maleve e liqenit vetëm 40 minuta nga Ulqini e Shkodra. Shtrihet  në mes malit të Rumisë dhe Liqenit të Shkodrës. Kjo trevë shqiptare e cila ndodhet në Mal të Zi kohët e fundit po tërheq …

Lexo më shumë

Një ndërtesë unike në New York

Një video interesante është duke qarkulluar në rrjetet sociale në të cilën shfaqet momenti i ndërtimit të njërës prej ndërtesave më të pazakonta dhe më të larta në New York. Qiellgërvishtësi mbresëlënës i ndërtuar në rrugën 56 Leonard, është një nga ndërtesat më unike që ndonjëherë është ndërtuar në New …

Lexo më shumë