fbpx

Tag Archives: ndeshja

Vazhdon miqësorja Kosova vs. Haiti

futboll, ndryshimet klimatike, topi

E plotësuar: Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes miqësore Kosova- Haiti. Kombëtarja kosovare ka pasur shumë raste në pjesën e parë dhe ka luajtur mjaftë mirë, megjithatë ndeshja ka përfunduar pa lojëra. Interesim të madh për të ndjekur miqësoren Kosovë-Haiti, kanë shprehur edhe shumë persona me aftësi të kufizuata. …

Lexo më shumë