Tag Archives: Mustafa

Filloi takimi Mustafa-Pacolli

Ka nisur takimi në mes kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa dhe atij të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, takim ky i cili po mbahet në lokalin “Rings” në sheshin “Nëna Terezë” në qendër të Prishtinës. Ky takim po ndodh për shkak se Lidhja Demokratike e Kosovës …

Lexo më shumë

LDK Ahmetit: Kërko falje!

mustafa,ahmeti

Lidhja Demokratike e Kosovës ka akuzuar Kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin, se ka mashtruar qytetarët se do kenë 24 orë ujë. “Natën që u kryen zgjedhjet, Shpend Ahmeti para masës deklaroi se qytetarët do të lahen edhe në orën 3 të mëngjesit, sepse do të ketë ujë 24 orë. Ahmeti, …

Lexo më shumë

Mustafa vizitoi ICK-në

Mustafa

Kryetari i komunës së Prishtinës  Isa Mustafa gjatë vizitës në Innovation Centre Kosovo (ICK) është informuar mbi punën dhe aktivitetet që i zhvillon qendra. Mustafa poashtu është takuar dhe ka parë produktet e disa prej 17 ekipeve që aktualisht ndodhen në inkubatorin e ICK-së. Prishtinë: Innovation Centre Kosovo (ICK) të …

Lexo më shumë