Tag Archives: mollat

A e parandalojnë kancerin ?

mollat

Të gjithë kemi dëgjuar për përfitimet shëndetësore që ofrojnë mollët. Nuk është çudi që nëse hani vetëm 1 çdo ditë, do të jeni në gjendje të shmangni problemet e shumta shëndetësore. Molla është një ndër frutat më të shëndetshëm dhe është e pasur me lëndë ushqyese, vitamina dhe minerale. 1 …

Lexo më shumë