Tag Archives: Mitrovicë

PDK e AAK bashkë në Mitrovicë

pdk_aak_infoglobi

Sot, në Mitrovicë, pas diskutimit dhe pajtimit për koalicion, në mes të degës së Partisë Demokratike të Kosovës dhe degës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, është nënshkruar koalicioni për zgjedhjet lokale në Mitrovicë që mbahen më 19 Nëntor. “Marrëveshja e sotme për zgjedhjet lokale, e nënshkruar për koalicion me …

Lexo më shumë