fbpx

Tag Archives: Mitchell

Thaçi e Mitchell mbajnë konferencën e përbashkët për media

thaci e mitchell

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka mbajtur konferencën e përbashkët për media me ndihmëssekretarin e Shtetit të SHBA-së për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, Wess Mitchell, i cili ka arritur sot në Prishtinë për një vizitë dyditore. Ndihmës Sekretari i Shtetit të SHBA-së për Çështje Evropiane dhe Evroaziatike, Wess Mitchell, tha …

Lexo më shumë