fbpx

Tag Archives: Milaim Zeka

Përplasje mes Zekës dhe Ismailit

manjaket_

Deputetët Milaim Zeka dhe Fisnik Ismaili janë përplasur sot në mbledhjen e Komisionit për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media. Brenda Komisionit thonë se të pranishmit tjerë në mbledhje nuk kanë lejuar ndonjë konflikt fizik mes tyre. Në mbledhjen e sotme të Komisionit për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media …

Lexo më shumë

Frashër Krasniqi ndodhet në paraburgim, shkak incidenti me Milaim Zekën

frasher krasniqi grushton milaim zeken

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, është në paraburgim pasi mbrëmë në një debat televiziv grushtoi deputetin e Nismës, Milaim Zeka. Lajmin e ka konfirmuar , zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo tha se me urdhër të Prokurorit, deputeti i VV-së gjendet në paraburgim. “Me urdhër …

Lexo më shumë