fbpx

Tag Archives: maroko

Gomarica më e bukur e Marokut

maroko, egjipt

E zbukuruar me kurora lulesh, një gomaricë e quajtur Kleopatra, ka argëtuar fshatarët në qendër të Marokut, me performancën e tij dhe ka fituar çmimin kryesor në një konkurs bukurie Duke marrë emrin e një mbretëreshe egjiptiane, ajo triumfoi në Festibaz, duke u bërë e para gomaricë femër që e …

Lexo më shumë