fbpx

Tag Archives: Malta

Si e humbi pafajёsinё Malta ?

malta, protesta

Vrasja e njё gazetareje investigative, besojnё gjithnjё e mё shumё maltezё, tregon qё sistemi nё shtetin ishull nuk ёshtё nё rregull. Qytetarёt nga qeveria aktuale nuk presin as zbardhjen e rastit dhe as pёrmirёsim. Mё sё voni mё 16 tetor 2017 shteti mesadhetar Malta humbi pafajёsinё e tij nё sytё …

Lexo më shumë