fbpx

Tag Archives: Mali i Zi

Kryeministri i Malit të Zi sot në Prishtinë

kryeministri, markoviq, mali i zi, demarkacioni

Kryeministri i Republikës së Malit të Zi, Dushko Markoviq sot do të vizitojë Republikën e Kosovës. Fillimisht në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, Kryeministri Markoviq do te pritet nga Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, ambasadori i Malit të Zi në Kosovë, Ferhat Dinosha dhe ambasadori i Republikës së Kosovës në Malin e Zi, …

Lexo më shumë