fbpx

Tag Archives: lokalizohet

Zjarri në Filologjik, kalon rreziku

zjarr

Zjarri në objektin e Filologjisë shpërtheu nga ai i kontejnerëve Para disa minutave është raportuar për një zjarr të madh jashtë objektit të Fakultetit të Filologjisë në Prishtinë. Pjesa anësore e murit është djegur dhe nga zjarri janë dëmtuar shumë xhama. Mësohet se zjarri është shkaktuar nga kontejnerët dhe dëmet …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!