fbpx

Tag Archives: Lista Serbe

Haradinaj, Lista Serbe, Thaçi, Veseli, janë në takim në Zyrë të Kryeministrit

demarkacioni

Të tre liderët e vendit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj dhe kryeparlamentari Kadri Veseli po vazhdojnë të mbajnë takimin me deputetët e Listës Serbe. Ky takim po mbahet në zyrën e kryeministrit, përderisa është i mbyllur për media. Aty po diskutohet lidhur me mundësinë që deputetët e Listës të …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!