fbpx

Tag Archives: Liqeni Akumulues i Ibrit

Mitrovicë, u përurua Liqeni Akumulues i Ibrit

Përurimi_infoglobi

Sot në Mitrovicë, u përurua Liqeni Akumulues i Ibrit Ky projekt vlerësohet të jetë projekti më atraktiv i kësaj komune, Liqeni Akumulues gjendet në paralagjen e qytetit Suhadoll. Në ceremoninë e përurimit morën pjesë: zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli, ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj, kryetari i Komunës së Mitrovicës, …

Lexo më shumë