fbpx

Tag Archives: lion

Një i vdekur dhe 9 të plagosur

metro, franca, lion, sulmet terroriste

Sulmi në një metro në Lion rikthen frikën e sulmeve terroriste në Europë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në një metro në Lion. Dy persona me thika në dorë kanë terrorizuar qytetarët, duke vrarë një burrë dhe plagosur 9 të tjerë.  Njëri nga agresorët u arrestua, kurse …

Lexo më shumë