fbpx

Tag Archives: liberalizimi i vizave

Christian Danielsson: S’ka viza pa demarkacion

Danielson

Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Negociata për Zgjerim të Komisionit Evropian, Christian Danielsson, ka takuar sot kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, për të lansuar Programin për Reforma Ekonomike. Danielsson në konferencën e përbashkët me Haradinajn u pyet për demarkacionin si kusht për liberalizimin e vizave. Dannielson përmendi edhe luftimin …

Lexo më shumë