fbpx

Tag Archives: letnicë

Veseli u është bashkuar sot besimtarëve katolikë në një festë në Letnicë

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli u është bashkuar sot besimtarëve katolikë në një festë shumë të veçantë të tyre që mbahet përvitshëm në Letnicë. Nga aty, Veseli ka shpërndarë mesazhe bashkimi për shqiptarët që jetojnë dhe e festojnë manifestimin tradicional kushtuar “Zojës së Madhe” në Shkodër, Lezhë, Ulqin dhe Tivar. …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!