fbpx

Tag Archives: lama

Lama i sulet gazetarit të KTV’së

Ish-deputetja e Vetëvendosjes dhe e LDK’së, Alma Lama, e cila është emëruar Ambasadore nga Hashim Thaçi në Itali, është përplasur publikisht me fjalë me gazetarin e KTV’së, Xhemajl Rexha. Lama e ka quajtur Rexhen pseudogazetar duke akuzuar se ëndërr e tij është Beogradi. “Per pseudogazetarin Xhemajl Rexha dhe KTV-ne qe …

Lexo më shumë