fbpx

Tag Archives: kufiri

Greqia bllokon kufirin me Shqipërinë

greqia,kufiri

Policia kufitare greke, që prej mbrëmjes së djeshme, ka bllokuar kalimin e shtetasve shqiptarë në Greqi. Sipas autoriteteve greke sistemi kompjuterik ka shfaqur probleme teknike deri në bllokimin e plotë të tij dhe është bërë shkak për bllokimin e kufirit. Autoritete greke njoftuan palën shqiptare se sistemi kompjuterik është bllokuar …

Lexo më shumë