fbpx

Tag Archives: kreta

Skencëtarja amerikane e vrarë në Kretë

kreta

Amerikania Suzanne Eaton, 60 vjeçe, me profesion biologe, është gjendur e vrarë në një shpellë në ishullin e Kretës, deklaruan autoritetet greke, pas kryerjes së autopsisë ligjore Eaton ndodhej në ishull për të marrë pjesë në një konferencë shkencore në Akademinë Ortodokse të Kretës dhe kishte humbur gjurmët që prej …

Lexo më shumë