fbpx

Tag Archives: konferenca për shtyp

Hahn: Shqipëria në rrugën e duhur

Hahn_Rama_infoglobi

Komisioneri për Zgjerimin, Johannes Hahn deklaroi në konferencën e përbashkët për shtyp me Kryeministrin Edi Rama se Shqipëria është në rrugën e duhur. “Në vlerësimin tonë Shqipëria është në rrugën e duhur dhe aspirata europiane duhet të jetë një objektiv kombëtar që mbështetet nga të gjithë elementët, partitë politike, shoqëria …

Lexo më shumë