fbpx

Tag Archives: koma

Pas 15 vitesh zgjohet nga koma

koma

Një burrë nga Franca ka arritur të rifitojë disa aspekte të ndërgjegjjes pasi kishte 15 vite në koma. 35-vjeçari, identiteti i së cilit nuk bëhet i ditur, bëri aksident me makinë dhe ra në koma. Por një grup studiuesish nga Qendra Kombëtare Franceze për Kërkime Shkencore në Bron të udhëhequr …

Lexo më shumë