fbpx

Tag Archives: Kolorado

Tre të vrarë në Kolorado

colorado_infoglobi

Një person hapi zjarr në një supermarket në Kolorado të Shteteve të Bashkuara duke vrarë dy burra e një grua e duke mbjellë panik mes klientëve të tjerë që vrapuan të tmerruar të largoheshin kush e kush më parë. Agresori arriti të largohej nga vendngjarja dhe policia është vënë në …

Lexo më shumë