fbpx

Tag Archives: klina

U gjet i vdekur në banjo

burgu, shkk,kosova, shba, peje, kline, michigan

I burgosuri do të ekstradohej në SHBA për vrasjen dhe zhdukjen e trupit të gruas së tij në vitin 2001 Një i paraburgosur që pritej të ekstradohej në SHBA dyshohet se vari veten mëngjesin e sotëm në Qendrën e Paraburgimit në Pejë. Ai akuzohej për vrasjen dhe zhdukjen e trupit …

Lexo më shumë