fbpx

Tag Archives: keshilla

Pse ndjehemi të lodhur ?

Nëse zgjoheni të rraskapitur pa kurrfarë shkaku, me siguri hani ushqim të këtillë. Lodhja dhe mungesa e energjisë, të cilën ndonjëherë e ndiejmë, jo vetëm kur bëjmë aktivitete të përditshme, por edhe derisa pushojmë, mund të na krijojnë probleme, ndërkaq shkaktarët janë të shumtë. Si pasojë e gjendjes së tillë, …

Lexo më shumë

Dua Lipa dhe këshillat e saj

Dua lipa

Me tekstin e zbukuruar për dyshemenë e klubeve të vallëzimit dhe pllakatet e marsheve protestuese, Dua Lipa e ka kthyer muzikën e saj të thellë personale në një lëvizje prej miliardësh. Ajo jep këshilla ekskluzive për jetën, dashurinë dhe zemrën. Të gjitha tekstet që ‘të dërgojnë në ferr’ dhe fuqizimin …

Lexo më shumë