fbpx

Tag Archives: Karpathos

Ndodhej dhe kryeministri

Tërmeti ka qenë 4.8 ballë i shkallës Rihter Tërmeti i cili goditi sot Greqinë, sipas medieve lokale tërmeti ka qenë 4.8 ballë i shkallës Rihter. Epiqendra e tij ka qenë 71 km nga ishulli Karpathos me thellësi rreth 10 km. Në këtë ishull ka qenë duke pushuar edhe kryeministri grek, …

Lexo më shumë