fbpx

Tag Archives: Kaka

Kaka i jep fund karrierës

kaka_infoglobi

Ish mesfushori i Milan dhe Real Madrid, Kaka, që pati fituar Kupën e Botës më 2002 me Brazilin, i ka dhënë fund karrierës së tij. 35 vjeçari që karrierën e kishte nisur me Sao Paolo në Brazil, së fundmi luante në MLS te Orlando City, shkruan BBC, transmeton InfoGlobi. Kaka …

Lexo më shumë