fbpx

Tag Archives: Kaçanik

Rrahje masive në Kaçanik

therje_thika_infoglobi

Policia njofton se në një kafene në Kaçanik kanë pësuar lëndime trupore katër meshkuj, pasi që të njëjtit derisa ishin aty janë sulmuar nga 10 persona të dyshuar. Sipas Policisë, viktimat janë sulmuar me shkopinj druri dhe shufra metalike. Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime trupore, për çka …

Lexo më shumë