Tag Archives: Johannes Hahn

Hahn: Serbia në BE në vitin 2025

hahn-komisioneri

Komisioneri i BE-së për Zgjerim Johannes Hahn ka thënë se Serbia mund të anëtarësohet në Bashkimin Europian në vitin 2025. Hahn në një konferencë për media të mbajtur bashkë me Përfaqësuesen e Lartë të BE’së Federica Mogherini dhe Kryeministren e Serbisë Ana Brnabic ka thënë se viti 2025 si një …

Lexo më shumë