fbpx

Tag Archives: jeremy hunt

CILI?

boris Johnson, Jeremy Hunt

Hunt, Sekretar i Jashtëm britanik, ndërsa Johnson, ish-kryetar i Londrës Boris Johnson dhe Jeremy Hunt janë në garë për kryeministrin e ri të Britanisë që pritet të bëhet publik të martën. Votat e rreth 160 mijë anëtarëve të Partisë Konservatore do të kuptohet më vonë gjatë ditës në Londër. Fituesi …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!