fbpx

Tag Archives: Jeffrey Epstein

Pedofili miliarder!

Jeffrey Epstein, pedofilia, donald trump

Në vilën e tij 16 milionë dollarëshe në Palm Beach, kanë zbuluar materiale shqetësuese Janë përfshirë dhjetëra fotografi të vajzave të reja të zhveshura dhe një karrigë dentisti me të gjitha pajisjet mjekësore. Këto janë pamje të reja nga bastisja e shtëpisë së miliarderit Jeffrey Epstein të vitit 2005. Muret …

Lexo më shumë

Miku i presidentëve amerikan

Jeffrey Epstein , bill clinton, donald trump

Multimilionerit Jeffrey Epstein vari veten në qeli ndërsa ishte në pritje të gjykimit për akuzat e trafikut të femrave për qëllime seksuale, financieri Jeffrey Epstein u gjet i vdekur në qelinë e tij në Nju Jork Reuters shkruan mbrëmjen e sotme se nga autopsia paraprake e bërë në trupin e …

Lexo më shumë