Tag Archives: ibrahimoviq

Ibrahimoviq largohet nga Manchester United

Zllatan Ibrahimoviq

Futbollisti Zllatan Ibrahimoviq ka ndërprerë kontratën me klubin Manchester United duke filluar zbatimin menjëherë, është njoftuar nga ekipi përmes një deklarate, transmeton Reuters. Ibrahimoviq pritet t’i bashkohet grupit LA Galaxy, kanë raportuar mediat në Angli dhe Shtete të Bashkuara. “Të gjithë në klub e falënderojnë Zllatanin për kontributin e tij …

Lexo më shumë