Tag Archives: hykmete bajrami

Hykmete Bajrami reshton sukseset

Hykmete Bajrami

InfoGlobi ju sjell fjalimin e plotë të Ministres së Tregtisë dhe Industrisë së Kosovës, Hykmete Bajrami në Konferencen “Ambienti i Biznesit 2017” që po mbahet në Prishtinë. Kam kënaqësinë t’ju përshëndes dhe t’ju uroj mirëseardhje në këtë konferencë që ne me qëllim e kemi quajtur “Ambienti i biznesit në vitin 2017”, …

Lexo më shumë