Tag Archives: horoskopi

Horoskopi për 8 Shkurt 2018

Horoskopi

DASHI 21/3 – 20/4 Do t’ju duhet të reflektoni mbi një përgjigje që do t’i jepni partnerit/es, edhe pse do t’ju duket e kotë dhe e thjeshtë: është e nevojshme që t’i shihni gjërat në perspektivë. DEMI 21/4 – 21/5 Ka ardhur momenti që të luftoni për marrëdhënien tuaj në …

Lexo më shumë

Horoskopi 7 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi 5 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Sot ju që jeni në një marrëdhënie do t’i pranoni të gjitha situatat ashtu siç janë. Beqarët do kenë sukses në dashuri. Financat nuk do jenë aspak të këqija. Demi Situatat sentimentale mund të ngarkohen disi sot. Beqarët do kenë planetët në krah, prandaj mund të hedhin çdolloj hapi …

Lexo më shumë

Horoskopi 4 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Kjo është një ditë gjatë të cilës në sajë të ndikimit të Diellit dhe të Neptunit nuk rekomandohen veprime të nxituara, por çiftet duhet të mbështete patjetër te partneri/ja. Demi Një mbrëmje romantike me njeriun tuaj të zemrës mund të bëhet e çmueshme për të dashuruarit. Akoma dhe më …

Lexo më shumë

Horoskopi 3 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi 21/3 – 20/4 Ju që jeni në një marrëdhënie jeni nën ndikimin e Jupiterit, prandaj nuk duhet të keni shumë iluzione. Beqarët duhet të tentojnë të bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Sektori i financave, i favorizuar. Demi 21/4 – 21/5 Parashikohet ditë pozitive nën shenjën e Afërditës dhe Hënës, që …

Lexo më shumë

Horoskopi 2 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi 21 Mars – 19 Prill Jeta ne cift nuk do jete aq e mire sot dhe kjo fale ndikimit te Neptunit. Mos pretendoni gjithmone se keni te drejte sepse situata mund te nderlikohet se tepermi. Merkuri do iu ofroje beqareve mundesi te mira per te takuar persona interesante. Shfrytezojini …

Lexo më shumë