Tag Archives: horoskopi

Horoskopi 18 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 18 Shkurt 2018 DASHI 21/3 – 20/4 Do kaloni shume vështirësi sot juve qe jeni në një lidhje dhe hërë pas here do kërkoni ndihmë nga disa familjarë. Beqarët do jenë gati të pranojnë një ftesë që do ju bëhet dhe do fillojnë menjëherë një lidhje serioze. Do e …

Lexo më shumë

Horoskopi 17 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 17 Shkurt 2018 Dashi Mos i lini që të ikin rastet e sotme për të qëndruar me njeriun tuaj të zemrës, pasi ato momente janë vërtet të rëndësishëm për ju. Beqarët ka mundësi të kenë dashuri me shikim të parë dhe jeta mund t’ju ndryshojë përgjithmonë. Në planin financiar …

Lexo më shumë

Horoskopi 16 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 16 Shkurt 2018 Dashi Jupiteri i ndodhur në një pozicion shumë të mirë do t’ju dhurojë sukses dhe shumë qetësi. Mos nxitoni me dashurinë ndaj të tjerëve. Demi Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat do të jenë të favorizuara për ju sot. Gjithsesi evitoni vendet e mbyllura. Binjakët Do të drithëroheni …

Lexo më shumë

Horoskopi 15 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 15 Shkurt 2018 Dashi Jupiteri do t’ju dhurojë sukses dhe qetësi në marrëdhënien tuaj në çift. Beqarët do e kalojnë kohën me miqtë. Gjendja financiare do vazhdojë të mbetet shqetësuese. Demi Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat nuk do të mungojnë sot për të dashuruarit. Beqarët më në fund shpirtin e …

Lexo më shumë

Horoskopi 14 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 14 Shkurt 2018 Bricjapi (21.12-20.01) Një projekt hulumtues do të jetë sfidues. Nuk do të keni mundësi të gjeni gjithë informacionin që ju nevojitet. Për fat të mirë është një nga ato situatat kur ju jeni të vetëdijshëm me atë që dini. Në vend se të bëni një prezantim …

Lexo më shumë

Horoskopi 11 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Tregohuni sa me te arsyeshëm sot ju te dashuruarit sepse po bëtë gabime ka rrezik te përballeni me probleme te jashtëzakonshme me pas. Beqaret do jene profesioniste te joshjes dhe do përFItojnë nga çdo mundësi qe do iu jepet. Gjendja e FInancave ka për te qene gjithë kohës e …

Lexo më shumë

Horoskopi për 10 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Sot më shumë se kurrë do të dëshironi të rrethoheni nga gjëra të bukura ju të dashuruarit. Beqarëve do ju ndryshojë jeta si me magji. Në planin financiar do ju duhet të ndërmerrni plane me rëndësi. Demi Tregohuni sa më të vëmendshëm sot ndaj njeriut tuaj të zemrës. Beqarët …

Lexo më shumë

Horoskopi për 9 Shkurt 2018

Horoskopi

Dashi Në sajë të ndikimit të Uranit, Saturnit dhe Plutonit, dita do të jetë e luhatur. Megjithatë do arrini të dominoni ndaj atyre që ju vendosin në vështirësi, duke futur në lojë kartat fituese. Demi Dikush prej jush do të ketë një mundësi të mirë, për të plotësuar diçka që …

Lexo më shumë