Tag Archives: horoskopi

Horoskopi: 10 Dhjetor, 2019

Horoskopi

Dashi Do kaloni një dite te vështirë sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do jeni aspak ne humor. Mundohuni te mos mbani asgjë përbrenda dhe t’ia thoni partnerit çdo gjë qe mendoni. Beqaret nuk do fillojnë menjëherë një histori dashurie, por sot dhe hidhen hapat e para drejt …

Lexo më shumë

Horoskopi 23 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 23 Shkurt 2018 Dashi Sot me ne fund do marre fund rutina nga jeta juaj ne çift dhe do përjetoni kënaqësi te reja pranë partnerit tuaj. Kënaqësitë dhe emocionet do shtohen nga çasti ne çast. Beqaret gjithashtu do ndihen te lumtur sepse do e gjejnë princin e kaltër. Ne …

Lexo më shumë

Horoskopi 22 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 22 Shkurt 2018 Dashi Do jeni shume te shqetësuar sot mbi një çështje delikate ne çift dhe nuk do i bëni gjerat me qetësi. Ne shume momente nuk do dini çfarë te bëni. Beqaret do jene te papërqendruar dhe nuk do përfitojnë aspak nga mundësitë qe do iu jepen. …

Lexo më shumë

Horoskopi 20 Shkurt 2018

Horoskopi

Horoskopi 20 Shkurt 2018 Dashi Dite shume e vështirë kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe marrëdhënia mes jush do vije duke u përkeqësuar. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse mundësi te mira …

Lexo më shumë