Tag Archives: haradnaj

VV : Haradinaj u gjunjëzua para LDK’së, t’i kërkojë falje edhe Murat Mehës

Lëvizja Vetëvendosje

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka reaguar pas arritjes së konsensusit ndërmjet PDK-së, LDK-së, AAK-së dhe Nismës për ratifikimin e marrëveshjes për demarkacionin mes Kosovës dhe Malit të Zi. Ai thotë se Ramush Haradinaj i është gjunjëzuar PDK-së, sipas tiij i ka mbetur t’i kërkojë falje edhe Murat Mehës. …

Lexo më shumë