Ballina / Tag Archives: Gili

Tag Archives: Gili

Premierë: Gili dhe Buraku rrëmbejnë zemrat e të gjithëve me këngën “Susta”

Gili-ft.-Buraku-Grupi-Fama-Susta

Këngëtarja Gili gjithmonë arrinë të i befasojë fansat e saj me projektet që sjell në treg, shkruan Onair Për gjithë adhuruesit e muzikës së Gilit këngëtarja ka ardhur në bashkëpunim me  këngëtarin  Burak dhe grupin Fama, Kënga mban titullin “Susta” dhe i dedikohet dashurisë. Këtij projekti dyshja i kanë bashkangjitur …

Lexo më shumë

Ilir Berani sjell hitin e radhës . Ja kush janë vokalet që i këndojnë Mitrovicës!

vokalet, ilir berani, mitrovica, gili, enis potoku, infoglobi

Tandemi i suksesshëm i skenës muzikore Gili e Ilir Berani, sonte publikuan një këngë e cila ka mundësinë të pëlqehet jashtë mase e ti mbijetojë kohës. Gili, Enis Potoku, Teuta Kurti, Linda Hakaj e Vullnet Sefaja bashkuan vokalet dhe I këndojnë qytetit të ndarë. Kënga kushtuar Mitrovicës , me orkestrim …

Lexo më shumë